Szanowni Państwo,

w imieniu:

1. Studenckiego Koła Naukowego ManageTeaM
  2. Centrum Współpracy Naukowo-Badawczej: Polska-Ukraina na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego
  3. Ługańskiego Państwowego Uniwersytetu im. T. Szewczenki w Starobielsku na Ukrainie
  4. Poleskiego Państwowego Uniwersytetu Republiki Białoruś
  5. Uniwersytetu Ekonomiki i Handlu w Połtawie

i pod patronatem:

Akademii Ekonomicznych Nauk Ukrainy

A także w ramach Projektu NAWA nr umowy PPN/BUA/2019/1/00058/U/0001 dotyczącego wymiany bilateralnej naukowców na lata 2020/21

mamy zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w III Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Badawczej w obszarze Zarządzania, Ekonomii, Marketingu i Socjologii w perspektywie wielokulturowości, która odbędzie się 27 kwietnia 2021 r. (wtorek) w formie zdalnej (MS Teams) o godz. 10:00.

Konferencja skierowana jest do naukowców, przedsiębiorców, studentów, doktorantów i samorządów. Celem konferencji jest propagowanie wiedzy z zakresu szeroko pojętych dziedzin nauk społecznych m.in. w obszarze zarządzania i marketingu w perspektywie wielokulturowej i międzynarodowej. Serdecznie zachęcamy do udziału wszystkie osoby, których przedmiotem zainteresowań jest wskazany temat. Poprzednie konferencje (2016 i 2018 rok) cieszyły się zainteresowaniem. Udział w konferencji jest bezpłatny. W trakcie wydarzenia będą mieli Państwo możliwość wzięcia udziału w sesji networkingowej, której celem jest zintegrowanie i nawiązanie kontaktów biznesowych. Więcej szczegółów na stronie wydarzenia:

Rejestracji dokonać należy wypełniając formularz rejestracyjny do 10.04.2021 r. dostępny pod linkiem:

Proponujemy Państwu możliwość opublikowania artykułu naukowego w monografii naukowej (monografia ukaże się po drugim wydarzeniu, jakim jest seminarium). Artykuł naukowy powinien dotyczyć reprezentowanej tematyki.  Każdy uczestnik Konferencji, który wygłosi referat otrzyma certyfikat potwierdzający uczestnictwo.

W przypadku dodatkowych pytań, pozostajemy do dyspozycji na naszym Facebook’u: fb.com/sknmtm oraz pod adresem e-mail: sknmanageteam.wz@gmail.com.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Rada Naukowa Konferencji

1. Prof. UŁ, dr hab. Tomasz Czapla- Uniwersytet Łódzki
  2. Prof. dr hab. Ewa Walińska- Uniwersytet Łódzki
  3. Prof. dr hab. Jan Maciejewski – Uniwersytet Wrocławski