Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej   wraz z Centrum Nauki Uniwersytetu Łódzkiego zapraszają  na spotkanie Dzień z Narodową Agencją Wymiany Akademickiej” w regionie łódzkim, poświęcone prezentacji programów i działań NAWA.

CZAS i MIEJSCE SPOTKANIA:

16 kwietnia 2018 r. (10.30 – 15.00)

Uniwersytet Łódzki– Sala Senatu

Łódź, ul. Narutowicza 68

PROGRAM SPOTKANIA

NAWA działa na rzecz wzmocnienia potencjału polskiej nauki i szkolnictwa wyższego poprzez wspieranie wymiany i współpracy międzynarodowej w polskich uczelniach i jednostkach naukowych.

W trakcie spotkania zostaną m.in. zaprezentowane programy dla naukowców i instytucji zarówno te już otwarte jak i dopiero zapowiadane, w których o środki na wymianę i współpracę międzynarodową mogą aplikować sami naukowcy, jak i uprawnione instytucje.

Dla osób przyjeżdżających samochodem dostępny będzie  parking przy ul . Tramwajowej 7/9 w odległości  300 m od budynku Rektoratu

parking_mapa

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt:

Ewelina Wronka,

tel.: 42 635-41-69,