Platforma DIGI.COM/YOUTH już dostępna!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z platformy opracowanej w ramach projektu DIGI.COM/YOUTH— Cyfrowo Kompetentna Młodzież. Celem platformy jest polepszenie kompetencji w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych (ang. Information and Communication Technologies – ICT) u osób młodych zagrożonych wykluczeniem społecznym lub zawodowym, co zapewni im większe szanse na rynku pracy.

Logowanie na platformę – dostęp do kursu

  1. Utworzenie konta użytkowania. Aby otrzymać pełny dostęp do kursu, należy stworzyć konto użytkowania. W tym celu wystarczy podstępować zgodnie z instrukcjami zamieszczonymi na a stronie: https://digicomyouth.uni.lodz.pl/. Wymagane będzie podanie własnego adresu mailowy oraz określenie nazwy użytkowania.
  2. Po wypełnieniu danych na podany adres mailowy otrzymacie Państwo link aktywacyjny. Po jego kliknięciu, nastąpi przekierowanie na platformę. Należy wówczas kliknąć link „Rozwijanie kompetencji cyfrowych” a następnie link „Zapisz się na kurs”. Po wykonaniu tych czynności na wskazany adres email otrzymają Państwo link umożliwiający korzystanie z kursu. Po kliknięciu pojawi się strona z profilem, który mogą Państwo uzupełnić.
  3. Dostęp do kursu będzie możliwy z bocznego, lewego menu: Moje kursy -> PL_DIGICOMYOUTH. Każdy na platformie ma dostęp na poziomie – student, co pozwoli opiekunom na przeprowadzenie wszystkich przewidzianych zadań.

Przydatne strony:

https://proedu.uni.lodz.pl/wp-content/uploads/2015/05/DigiCom_Przewodnik-po-platformie.pdf